CrazyKids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CrazyKids

Geleceğin nesilleri çılgın çocuklar..

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Banner
-BizCocuklar-
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
Esra
türkiyedeki eğitim Vote_lcaptürkiyedeki eğitim Voting_bartürkiyedeki eğitim Vote_rcap 
Seda
türkiyedeki eğitim Vote_lcaptürkiyedeki eğitim Voting_bartürkiyedeki eğitim Vote_rcap 
Aslıhan
Efgersiz
batuhan
ikimizah
*duygu*
kurabiyecik
En son konular
» yoklama defteri
türkiyedeki eğitim Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 8:24 pm tarafından Esra

» Ban!
türkiyedeki eğitim Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 8:24 pm tarafından Esra

» Sorunlar-22.09.08
türkiyedeki eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 8:24 pm tarafından Esra

» Gelişme-Görevler-20.09.08
türkiyedeki eğitim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 9:20 pm tarafından Aslıhan

» (-BizCocuklar-) Eski forumumuz yenilendi-20.09.08
türkiyedeki eğitim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 8:53 pm tarafından Aslıhan

» Sohbet Edelim
türkiyedeki eğitim Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 5:39 pm tarafından Esra

» Hayatın anlamı?..
türkiyedeki eğitim Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 8:25 pm tarafından Seda

» -Gece Sohbeti-
türkiyedeki eğitim Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 8:24 pm tarafından Seda

» Türkçe!!
türkiyedeki eğitim Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 8:23 pm tarafından Seda

Anket
Annenizi mi seversiniz babanızı mı?
 Annemi
 Babamı
 Hiç biri. Kardeşim.
 Hayıır.. Köpeğim/Kedim vs. hayvanım.
 İkisini de.
 Tüm ailem.
 Hiç biri. Ben kimseyi sevmem.
Sonuçları Gör
Ortaklar

türkiyedeki eğitim

3 posters
YazarMesaj
Esra

Esra

Kadın

türkiyedeki eğitim Empty
MesajKonu: türkiyedeki eğitim   türkiyedeki eğitim Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 7:23 pm

türkiyedeki eğitim düzeyinin ne kadar düşük olduğunun farkındayız..elden gelen herşeyin yapıldığı söylenmekte belkide yapılıyor bilemiyorum ama bir yerlerde bir hata var.kaçıncı yüzyıla gelmişiz ve hala kız çocuklarının okumasına karşı olan aileler dersleri ciddiye almayan öğrenciler mesleğinin hakkını vermeyen öğretmenler bunların hiçbirini önemsemeyen ama önemser görünen milli eğitim bakanlığındaki görevli kimseler..peki bunların hepsine nasıl dur denilecek..sonuçta bu hep böyle gidemez ya bir yerlere gelmemiz gerekiyor.bu bilinci nasıl kazanıcaz daha başımızdakiler bunun farkında değilken..fikri olan arkadaşlar paylaşsın..
Aslıhan
Admin
Aslıhan

Kadın
İş/Hobiler : Dans-Müzik-İnternet-Kitap ve daha bir sürü şey..

türkiyedeki eğitim Empty
MesajKonu: Geri: türkiyedeki eğitim   türkiyedeki eğitim Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 7:58 pm

Valla bu gidişle ben şunu söylüyorum..
Belki yaşıma göre fazla kaçacak ama..
İleride ya 5 yerine..
A - B - C - D - T yada işte diğer harflerden notlar alırsak?
Yadaa..
Elif Be Te Se Cim gibi Din harflerinden notlar alırsak?
Elhamdülillah..
Neyse, benim yorumum sadece bu konu için sağol Esra'm..
http://crazykids.benimforum.org
Seda

Seda

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci/Kitap okuma-Bilgisayar-Müzik-Tv-Kuzularım :)

türkiyedeki eğitim Empty
MesajKonu: Geri: türkiyedeki eğitim   türkiyedeki eğitim Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 9:20 pm

Aynen Aslıhan.
Bu arada paylaşımın için çok saol Esracığım...
http://sedagirl.realbb.net/forum.htm
Esra

Esra

Kadın

türkiyedeki eğitim Empty
MesajKonu: Geri: türkiyedeki eğitim   türkiyedeki eğitim Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 9:57 am

rica ederim..bu konu hakkında bende görüşlerimi dile getireyim o zaman..

bizim başımızdakiler hiçbir şeyin farkında değiller ya da bunu umursamıyorlar..her başa gelen aynı şekilde..kendi vaatlerini doldurana kadar başa geçip onu bunu emredip kendileri krallar gibi yaşıyorlar..geleceğimizi düşünen var mı yok mu çok tartışılması güç bir konu.daha sonra ABD ye giremiyoruz gibi bir ton söylenti..sen demekki ABDye muhtaçsın muhtaç olduğun için ona sığınmak istiyorsun..niye kendi ayakların üzerinde durup ülken için bir şeyler yapmıyorsun?zor geliyor öyle değil mi?bi yerde bizim ABDye girmemiz bizler açısından şart oldu.yoksa bu ülkenin bu seviyede bir yerlere geleceği yok.ama bizim dışımızdaki gelişme yolunda olan ülkelere bakarsak(bizim ülkemize de gelişmekte olan ülke diyorlar ya pes artık)her geçen gün gençlerin eğitimine katkıda bulunuyorlar bir şekilde.yeni projeler yeni fikirler..bizim devletimizse kitapları orta sona kadar veririz o bile fazla bunun tartışmasına giriyor..birinci sebep başımızdakilerin bilinçsiz olması..başımızdakileri seçende bizleriz bu da bizim bilinçsizliğimizden kaynaklanıyor..bir insan hemşeri diye oraya çıkana oy verir mi ya bu nasıl bir yaklaşım biçimi nasıl bir algılayış..bunu her zaman söylemişimdir ve tekrar söylüyorum.bizim başımıza bir daha ATATÜRK gibi bir önder gelemez..o kendisini değil milletini düşünen bir liderdi..hatta tek liderdi..diğerlerine lider demeye dili varanlar iş işten geçtikten sonra ayıklasınlar pirincin taşını..Erdoğanın yapmak istediği şey ne?başörtü serbest olacak okullarda bu ne saçma bir düşünce yaa..eğerki bu kabul edilseydi hiç kuşkunuz olmasın iki sene sonra kızların okuması yasaklanırdı..amaçları bu..kız kısmı evde kocasına anasına babasına baksın..ne kadar geri kafalı bir düşünce..******ün kaldırdığı saltanatı halifeliği yeniden kurma çabasında olan bir partiye nasıl oy verilir..kapatılmaya kadar gelen bu partiye nasıl güvenilir..resmen kız çocuklarımızın geleceğiyle oynanıyor..ama bunu önemseyen kişi sayısı çok az..o yapılan projeler gönül köprüsü baba beni okula gönder bu projeler sayesinde bir çok kız çocuğumuz okula kavuştu..neden buna engel olmak istiyorsunuz..

hadi bu sorunlar halledildi diyelim..(ama halledilmesi artık imkansız herkes bu kadar geri kafalı olduğu sürece)peki ya bizim öğretmenimize ne demeli..öğretmenlik en kutsal meslektir..o zaman niye bunu zevkle yapmıyosun..surat beş karış derse girip anlatıp çıkan diktatörler gibi öğrenciye hiçbirşey öğretme hevesinde olmayan öğretmenden ne beklenirki.ya da öğrenci o dersi nasıl alır..

bunu da geçelim..bizim aklı beş karış havada olan öğrencilerimize ne demeli..dersleri ciddiye almayan haylaz haşarı lakayıt öğrencilerimize..peki devlet o koca devlet başa geçmesini biliyorda bilinçlendiremiyor mu bu çocukları..gerçi kendileri bu bilinci kazanmamış napabilir ki..

peki bunların hepsine nasıl dur denecek diye bir soru yönelttim..sizce çok mu kolay bunun yolu yoksa ben mi fazla salağım..bu kadar olan bitene göz yumulurken bu sorunların çözülmesini bırakın ardı arkası kesilmez..bazen TÜRKlüğümden utanıyorum sırf bu iğrenç insanlar yüzünden diyesim geliyor ama..diyemiyorum.biliyorum ki toprağın altında yatan ATAMın kemikleri sızlayacak..gerçi bu olup bitenler onun kemiklerini yeterince sızlatmaya yetiyor..hemde fazlasıyla..ama illa bir çözüm mü istiyorsunuz..bizler şuan bu sorunların farkındaysak ve bizim gibi bir çok çocuğun bunun farkında olduğuna eminim..işte buna dur diyecek olan kişiler bizleriz..belki sesimizi henüz duyan olamayacak ama şimdi o sesi çok çıkanları zamanı geldiğinde susturacağız..o zamana kadar da kim öle kim kala..

SADECE ATAM İÇİN SÖYLÜYORUM BU SÖZÜ VE SÖYLERKEN KENDİMLE GURUR DUYUYORUM ONA LAYIK BİR TÜRK VATANDAŞI OLDUĞUM İÇİN.....

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!
Seda

Seda

Kadın

türkiyedeki eğitim Empty
MesajKonu: Geri: türkiyedeki eğitim   türkiyedeki eğitim Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:47 pm

Ne diyeceğimi bilemiyorum..
Aslıhan
Admin
Aslıhan

Kadın

türkiyedeki eğitim Empty
MesajKonu: Geri: türkiyedeki eğitim   türkiyedeki eğitim Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:47 pm

Seda'ya katılıyorum..
Esra, sen gerçekten iyi bir Türk evladısın..
Düşüncelerine hayran kaldım..
Seda

Seda

Kadın

türkiyedeki eğitim Empty
MesajKonu: Geri: türkiyedeki eğitim   türkiyedeki eğitim Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 2:34 pm

Katılıyorum Aslıhan Esra kesinlikle bir türk evladı...
Esra

Esra

Kadın

türkiyedeki eğitim Empty
MesajKonu: Geri: türkiyedeki eğitim   türkiyedeki eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 10:40 am

ama gerçekler bunlar..ve bunlara göz yumarsak sonumuz ne olacak?nereye kadar gidecek bu eğitimdeki önemsizlik..her türk evladının yani senin benim hepimizin içini acıtır bu..off neysee..
Seda

Seda

Kadın

türkiyedeki eğitim Empty
MesajKonu: Geri: türkiyedeki eğitim   türkiyedeki eğitim Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 8:58 pm

TAMAM ARKADAŞLAR BAŞKA YORUM YOK NE ZAMANDAN BERİ BEKLİYORUM O YĞZDEN BU KONUYA KİLİTT Wink
Aslıhan
Admin
Aslıhan

Kadın

türkiyedeki eğitim Empty
MesajKonu: Geri: türkiyedeki eğitim   türkiyedeki eğitim Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 9:09 pm

Tamam ama biraz daha bekleyebilirdin canım.
Neyse sorun değil iyi olmuş konu KİLİT..

türkiyedeki eğitim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-